از Revival تا Kamikaze؛ امینم محبوب تر از همیشه

eminem-kamikaze
در تاریخ 31 آگوست امینم به صورت ناگهانی آلبومی تحت عنوان Kamikaze را (احتمالا برای دلجویی از طرفداران خود) منتشر کرد! این آلبوم که با همکاری دکتر دِره تهیه شده است، دارای ۱۳ آهنگ و یک ترانه ضبط شده برای فیلم آینده ونوم از تام هاردی ستاره است.

 

امینم بعد از پنج سال سکوت و قبل از انتشار آلبوم Revival گفته بود که همیشه نمیتواند یک رپر تند خوان باشد. همچنین بیان کرده بود که میخواهد قبل از ترک کردن عرصه رپ، به هیپ هاپ روی بیاورد. همینطور هم شد و آلبوم Revival در قالب هیپ هاپ عرضه شد. آمار استقبال از این آلبوم مطابق انتظارات نبود و با انتقاد های پی در پی طرفداران و منتقدین روبرو شد.

 

eminem revival
eminem revival

سرانجام در 31 آگوست امینم به صورت ناگهانی آلبومی تحت عنوان Kamikaze را (شاید برای دلجویی از طرفداران خود) منتشر کرد! این آلبوم که با همکاری دکتر دِره تهیه شده است، دارای ۱۳ آهنگ و یک ترانه ضبط شده برای فیلم آینده ونوم از تام هاردی ستاره است.

 

آلبوم Kamikaze در اسپاتیفای
آلبوم Kamikaze در اسپاتیفای

آلبوم Kamikaze بر خلاف Revival که تبلیغات زیادی قبل از انتشار به خودش اختصاص داده بود، بدون هیچ تبلیغات و اطلاع رسانی پیشین منتشر شد. با این اوصاف و همچنین با توجه به اینکه هنرمندان صاحب نامی هم در این آلبوم حضور نداشتند، آلبوم Kamikaze رکورد حدود 40.9 میلیون بازدید یا پلی را فقط در اپلیکشن اسپاتیفای در روز اول به خود اختصاص داد!

استفاده از موسیقی بازی Kingdom Hearts در آلبوم Kamikaze

امینم در یکی از آهنگ هایش به نام Good Guy (با همکاری Jesse Reyez) از موسیقی متن بازی معروف ژاپنی Kingdom Hearts استفاده کرده است.

تهیه کنندگان این آلبوم دقیقاً اعلام نکردند که از کدام آهنگ بازی Kingdom Hearts استفاده کرده است اما بنابر تحلیل سایت Genius، آهنگ Simple & Clean از اوتادا هیراکو قطعه ای است که IllaDaProducer آن را سمپل کرده است.

جالب است بدانید کلمه Kamikaze نیز ژاپنی است و به هواپیماهای خاصی گفته می شود که در جنگ جهانی دوم از آن استفاده می شد. سربازان برای آنکه در هواپیمای بسیار کوچک کامیکازه جا شوند دو پای خود را قطع کرده و بدون اهمیت به جان خود، با هواپیما به سمت هدف رفته و حمله انتحاری می زدند.
دراین آلبوم هم Kamikaze استعاره از امینم است هواپیمای خود را پر از بمب میکند و خود را به دل دشمن میزند! دقیقا مانند کاری که در این آلبوم با بسیاری از هنرمندان هیپ هاپ کرد.
ممکن است شما دوست داشته باشید
اشتراک
Notify of
guest
0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام کامنت ها