لامبورگینی هوراکان سوپراسپرت رونمایی شد؛ تیونینگ Luethen Motorsport

لامبورگینی هوراکان

lamborghini huracan avio tuning

شرکت لوتن موتوراسپرت (Luethen Motorsport) از نسخه‌ی ارتقایافته سوپراسپرت لامبورگینی هوراکان اویو با قدرت ۶۰۱ اسب‌بخار و بیشینه سرعت ۳۲۵ کیلومتر‌برساعت رونمایی کرد.

لامبورگینی هوراکان اَویو (Huracan Avio)
لامبورگینی هوراکان اَویو (Huracan Avio)

تقریبا سه سال پیش لامبورگینی هوراکان اَویو (Huracan Avio) در نمایشگاه خودرو ژنو رونمایی شد.

لامبورگینی هوراکان آویو با تیونینگ Luethen Motorsport
با تغییرات زیادی نسبت به مدل اصلی روبه‌رو شده است

اخبار خودرو : هنر تیونینگ خودرو در اینجا تنها به افزایش توان خروجی پیشرانه‌ی ۵.۲ لیتری خورجینی ۱۰ سیلندر لامبورگینی هوراکان اویو محدود نخواهد شد؛ بلکه شامل تغییرات بصری نیز می‌شود.

پکیج آیرودینامیکی که در اینجا مشاهده می‌کنید، متعلق به شرکت لوتن موتوراسپرت (Luethen Motorsport) است که از جمله تیونرهای آلمانی مستقر در هامبورگ به شمار می‌رود. این شرکت اسپلیتر جلوی دوتکه، بالچه‌های جلو، اسپلیترهای جانبی و بال عقب روی سوپراسپرت هوراکان اویو نصب کرده است. این قطعات فیبر کربنی با رینگ‌های آلیاژی ۲۰ اینچی در جلو و ۲۱ اینچی در عقب همراه می‌شوند.

lamborghini huracan avio tuning
lamborghini huracan avio tuning

مدل اصلی لامبورگینی هوراکان اویو با ارتقای بصری قابل توجهی روبه‌رو شده است. روی درهای خودروی سوپراسپرت از عبارت «L63» استفاده می‌شود که حرف لاتین به شرکت سازنده و «۶۳» به سال تأسیس آن اشاره دارد. همان‌طور که ذکر شد، لامبورگینی هوراکان اویو از پیشرانه‌ی ۵.۲ لیتری V10 تنفس طبیعی بهره می‌برد. این پیشرانه می‌تواند ۶۰۱ اسب‌بخار قدرت و ۵۶۰ نیوتن‌متر گشتاور تولید کند و قادر است در زمان ۳.۲ ثانیه از حالت سکون به سرعت ۱۰۰ کیلومتربرساعت برسد؛ درحالی‌که بیشینه سرعت ان به ۳۲۵ کیلومتربرساعت محدود می‌شود.

احساس خود را درباره این مقاله بگویید 1 نظر

5 1
لامبورگینی هوراکان سوپراسپرت رونمایی شد؛ تیونینگ Luethen Motorsport
منبع Carscoops
کوتاه کننده لینک
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ