قیمت بیت‌کوین به پایین‌ترین میزان خود طی سال 2018 رسیده است .

بیت کوین

قیمت بیت‌کوین به پایین‌ترین میزان خود طی سال 2018 رسیده است .

 

اخبار ارزهای دیجیتال : بیت کوین با سقوط به زیر ۶۰۰۰ دلار به پایین‌ترین سطح قیمت یک ساله‌اش رسید.

قیمت این ارز دیجیتال روز چهارشنبه ۲۳ آبان با سقوط ۱۱ درصدی به ۵۵۷۱ دلار رسید. از نگاه کارشناسان رکورد نزولی ۶۰۰۰ دلار که بیت کوین امروز آن را شکست، برای روند قیمتی این ارز دیجیتال سطح حمایتی به حساب می‌آمد.

علت سقوط ناگهانی یازده درصدی بین کوین در یک روز برای معامله‌گران و تحلیل‌گران نیز هنوز دقیقا مشخص نیست. برخی گفته‌اند که احتمالا سرمایه‌گذاران آمریکایی از ترس افزایش مالیات بر سودشان در معاملات بیتکوین دست به این فروش بی سابقه زده‌اند .

هر چند ارز های دیجیتال با کاهش قیمت روبرو شده اند اما استقبال از فناوری بلاکچین و این تکنولوژی جدید در دنیا بشدت توسط حکومت ها به شکل چشمگیری افزایش یافته است و این نویدی است برای رشد هر چه بیشتر ارز های دیجیتال در آینده ای نزدیک ، اما اینکه پادشاه آینده کدام ارز است مشخص نیست .

با کاهش چشمگیر قیمت بیت کوین  سایر ارزهای دیجیتال نیز روند نزولی پیدا کرده اند ( این پادشاه دنیای ارز های دیجیتال در حال دستو پنجه کردن با روزهای بیاد ماندنی است )

کارشناسان زیادی نیز این واکنش شکسته قیمتی بیت کوین را با سال های 2014 مقایسه کرده اند که قیمت ها با اینکه افزایش چشمگیری داشت اما به یکباره دچار رشد بالایی شد ، اینبار نیز کاهش قیمت بیت کوین همچون فشار بر روی فنری برای جهشی بزرگ است هر چند نمیتوان حدث زد این فنر تا چقدر به فشرده شدن ادامه خواهد داد .

 

 

احساس خود را درباره این مقاله بگویید 0 نظر

قیمت بیت‌کوین به پایین‌ترین میزان خود طی سال 2018 رسیده است .
0 0
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.