گزارشی ویدئویی از نمایشگاه عکس ایران (2019_1979) در مسکو

نمایشگاه عکس مسکو

گزارشی ویدئویی اجمالی از نمایشگاه عکس ایران (2019_1979)  در مسکو مه به مناسبت 40 سالگی ایران برگزار گردیده است

در این مجموعه نمایشگاه بین المللی، علاوه بر شصت عکس نمایشگاه  “رنج ها و گنج ها ” که در گالری شماره یک خانه عکاسان ایران بر روی دیوار است و رویکرد مرور تاریخی دارد، چهل عکس نیز از ایران پس از این چهل سال در آینه زندگی مردم به نمایش گذاشته شده است .

از شما برای مشاهده ویدئو پایین که حال و هوای نمایشگاه را بخوبی بیان میکند دعوت میکنیم :

نمایشگاه عکاس مسکو

افتتاحیه نمایشگاه عکس ایران ۲۰۱۹_ ۱۹۷۹ ، از مجموعه نمایشگاه های بین‌المللی خانه عکاسان که به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی برپا خواهد شد، با حضور اصحاب رسانه های روسیه، یکی از شبکه های تلویزیونی و چند روزنامه معتبر این کشور برگزار شد.

خبرنگاران در نشست خبری این نمایشگاه با سید احسان باقری مدیر خانه عکاسان ایران گفتگو کردند.

در این مجموعه نمایشگاه بین المللی، علاوه بر شصت عکس نمایشگاه ” رنج ها و گنج ها ” که در گالری شماره یک خانه عکاسان ایران بر روی دیوار است و رویکرد مرور تاریخی دارد، چهل عکس نیز از ایران پس از این چهل سال در آینه زندگی مردم به نمایش درآمده است.

همزمان با این رویداد نمایشگاه عکسی در استانبول نیز با همین مزمون برگذار گردیده است که بازدیدکنندگان زیادی را نیز به خود جذب کرده است که برخی از تصاویر این نمایشگاه را در پایین برای شما آماده کرده ایم :

گفتنی است نخستین نمایشگاه از  این نمایشگاه های بین المللی عکس ایران در شهرهای استانبول و مسکو افتتاح شده و در کشورهای مختلف دیگر هم بر روی دیوار خواهد رفت.

اشتراک
Notify of
guest
0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام کامنت ها