پیش بینی قیمت بیت کوین 1 میلیون دلاری با ارز دیجیتال چین محقق میشود ؟

ارز دیجیتال چین موجب رشد قیمت بیت کوین خواهد شد !

پیش بینی قیمت 1 میلیون دلاری بیت کوین

به تازگی اخباری عجیبی مبنی بر پشتوانی چین از ارز دیجیتال خود به واسطه طلا منتشر شده که موجب تحقق پیش بینی یک میلیون دلاری بیت کوین خواهد شد !  فارغ از راست یا دروغ بودن این گفته میخواهیم به واکنش بازار در صورت بروز چنین پیش آمدی بپردازیم .

چین در حال حاظر طبق آمار هایی که اعلام کرده است حدود 2000 تن طلا برای پشتیبانی ارز رایج و کاغذی خود در اختیار دارد این عدد را خود مقامات چین ذکر کرده اند و مثل همیشه نمیتوان به واقعی بودن آن استناد کرد چرا که سیاست خارجه بسیاری از کشور ها در بروز این موارد دخیل است .

اما اخباری که منتشر شده است و بصورت گسترده ای در فضای مجازی نمود پیدا کرده است ، اقدام چین از پشتیبانی ارز دیجیتال خود به واسطه طلاست چیزی که امریکا از آن بی بهره است ( در حال حاظر پشتوانه دلار امریکا ، دولت امریکاست و طلایی در کار نیست و عملا هیچ پشتوانه ای شامل دلار نمیشود و سیاست های این کشور است که موجب پایداری دلار طی چند دهه اخیر گردیده است )

اگر چین واقعا طلا را پشتوانه مالی ارز دیجیتال قرار داده باشد ، به گفته کارشناسان باید بیش از 20 هزارتن ذخیره طلا را فراهم کند که به نوبه خود یک افسانه است ، اما در دنیای امروز هیچ چیزی غیر ممکن نیست .

اما باید بدانیم در صورت چنین رویدادی دلار امریکا دچار سقوطی سهمگین خواهد شد و بیت کوین دچار صعودی وحشتناک که پیشبینی جان مک آفی را برای بیت کوین 1 میلیون دلار محقق خواهد کرد .

پیش بینی قیمت بیت کوین
پیش بینی قیمت بیت کوین

اما چرا قیمت بیت کوین بالا خواهد رفت ؟ افزایش قیمت بیت کوین به خاطر کاهش ارزش دلار به علت رونایی از ذخایره طلای چین و ارز دیجیتال این کشور میباشد و مردم امریکا برای جلوگیری از زیان کاهش ارزش دلار به خرید بیت کوین معتبر ترین ارز دیجیتال  روی خواهند آورد .

(در حال حاظر بدهی امریکا به ازای هر شهروند حدود 65 هزار دلاره و روز بروز داره بیشتر میشه و قطعا یه فاجعه در شرف محقق شدنه چه با چین چه بدون چین .)

اما چه دلیلی باعث میشود ، مردم امریکا بیت کوین را انتخاب کنند و طلا را برای حفظ ارزش پول خود انتخاب نکنند ؟

مشخصا یکی از دلایل آن استفاده چین از ارز دیجیتال میباشد . اگر 20 درصد از مردم از خرید بیت کوین استقبال کنند  کار تموم شده محسوب میشه  ، چراکه در حال حاظر 40 میلیون حساب کاربری بلاکچین در دنیا فعاله که میشه 0.6 درصد جمعیت کره زمین ( کمتر از یک درصد )و خرید 20 درصدی مردم باعث افزایش ضریبی بالا در قیمت و ثبت حساب های جدید شده ، که فکر میکنم با چنین شوک بزرگی  طی یک ماه  بیت کوین  به 80 میلیون حساب کاربری دست خواهد یافت !

حرکت اجتماعی و رویه بالا باعث تحقق بخشیده شدن پیش بینی جان مک آفی در مورد قیمت 1 میلیون دلاری بیت کوین میگردد .

جان مک آفی بر مبنای تکرار تاریخ قیمت یک میلیون دلاری بیت کوین را پیش بینی میکند هر چند در مصاحبه های خود با شبکه ها و سایت های مختلف ریاضیات را عامل این پیش بینی قیمت بر میشمارد.

آیا جهشی که در سال 2011 به وقوع پیوست یکبار دیگه تکرار خواهد شد ! در آن سال قیمت هر بیت کوین از 3 دلار به 1100 دلار افزایش پیدا کرد و اگر این جهش با تکرار تاریخ روبرو گردد در سال 2021 شاهد تکرار این روند چشم گیر خواهیم بود که قیمت را از 3000 دلار به 1 میلیون دلار خواهد رساند !

باید دید چنین جهشی به واسطه چین به وقوع میپیونده یا به واسطه جمله معروف تاریخ تکرار میشود !!! نظر شما چیه دوستان ؟؟

ممکن است شما دوست داشته باشید
اشتراک
Notify of
guest
0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام کامنت ها