همکاری با آژانس های تولید محتوا اشتباه محض است

آژانس تولید محتوا ، خودمان یک سات تولید محتوا بزنیم

تولید محتوا

آژانس تولید محتوا ، توانایی به جز دلالی نداشته و به نوعی بر باد دهنده سرمایه ذهنی شماهستند که در آینده میتواند برای شما ثروت آفرین باشد .

 

تکنولوژی : تولید محتوا این روزها به دغدغه اصلی مدیران شرکت ها و مهمتر از همه سایت ها تبدیل گردیده است اما چرا باید محتوا یک دغدغه باشد ؟

پاسخ روشن است کسب درآمد و برند شدن  شما ، در دنیای امروز رابطه مستقیمی با تولید محتوای شما دارد .

 آژانس  بازاریابی محتوا  زمانی معنا پیدا میکند که شما توانایی ساخت سایت را به نام  خود و عرض اندام در دنیای اینترنت را نداشته باشید اما وقتی شما خود نویسنده هستید و به فروش مطالب برای امرار معاش روی آورده اید و بخوبی قیمت واقعی تولید محتوای خود را میدانید چرا باید آژانس های واسطه گر را برای پیشرفت روز افزون دیگر سایت ها و این سایت های دلال انتخاب کنید !

اگر ذره بین خود را بر روی مدیران سایت ها قرار دهیم درک بهتری از این فرایند در ذهنمان تداعی میشود ، سایت های اینترنتی با محتوای خود نفس میکشند و چه بسیار سایت هایی که مدیریت آنها سررشته ای از تولید محتوای غنی و درست نداشته اما به واسطه مقدار ناچیزی پول محتوای تولید شده شما را خریداری کرده و سپس با بازدیدی که از گوگل و شبکه های اجتماعی بدست می آورد توانایی بیشتری برای خرید جمله های طلایی و کلیدی ذهن شما پیدا میکند .

tتولید محتوا در سطح وب کپی برداری از مطالب دیگران نیست بلکه فرآیندی پیچیده دارد و گاها برای تولید یک مطلب بایست یک هفته وقت صرف کرد تا به نتیجه مطلوبی که تمامی موارد همچون  سئو ، درک نیاز مخاطب و نوشتار روان  در آن رعایت گردد دست یافت .

 

آژانس های تولید محتوا با وجود پرداختی پایینی که دارند جمله جالبی میگویند ( ما درآمد شما را تضمین میکنیم ) و این در حالی است که تولید محتوای درست را با تمام شاخص های روز از شما طلب میکنند .

آژانس تولید محتوا
آژانس و سایت تولید محتوا

 


 

ما به شما پیشنهاد میکنیم راهکار پایین را بجای تولید دانش برای دیگران امتحان کنید و مطمئن باشید طی 2 سال پاسخ درخور توجهی را دریافت میکنید :

 

1 . دیگرافرادی را که در آژانس های تولید محتوا در حال فعالیت هستند شناسایی کنید .

2 .  با این افراد یک تیم مستقل و کارآمد تشکیل بدهید  ( ببینید هر شخص در چه زمینه ای مهرت بیشتری دارد و از او بخواید در آن زمینه به صورت تخصصی عمل کند .

3 . اقدام به بستن قرارداد با دیگر افراد گروه کنید و به جای پرداختی در ازای تولید محتوا  ، به آنها از آینده سایت و درآمدی را که در بلند مدت شامل حالشان میشود  بگویید .

4. احتمالا تا اینجای کار تعداد افراد گروه با انجام گزینه سوم کاهش چشمگیری داشته و خیلی ها حاظر به انجام چنین کاری نیستند زیرا که به بلند مدت فکر نمیکنند و اهداف کوتاه مدت دارند . ( البته به آنها گوشزد کنید این کاری واقف از مقوله درامد زایی شماست و سعی کنید در طی این 2 سال از وقت پرت خود برای تولید محتوا در این سایت صرف کنید تا هم درآمد داشته باشید و همینطور آینده خود را تضمین کنید )

5 . اقدام به راه اندازی سایت کنید با قالب و نام دامنه ای زیبا ( مخاطب پسند و سبک )

6 . دسته بندی های سایت را مشخص کنید و انجام وظایف را تشریح کنید  ( اقدام به راه اندازی سیستمی کنید که نویسندگان با هم در آن به صورت چت روم تعامل داشته باشند در حال حاظر گروه تلگرام از دسترس ترین  و راحت ترین موارد به شمار می آیند )

7 . تولید محتوای خود را همراه با رعایت اصول سئو شروع کنید ( پیشنهاد میکنیم بسته های آموزش تصویری سئو و شناخت متورهای جستجو را حتما تهیه کنید )

8 . همچنان به دنبال نویسنده در آژانس ها و سایت های تولید محتوا باشید ، همچنین از جذب نویسنده از شبکه های اجتماعی قافل نشوید .

نویسنده مطالب
نویسنده مطالب

 

9 . در انتخاب تصاویر بشدت دقت کنید حتی اگر میتوانید یک گرافیست به گروه خود اضافه کنید .

10 . شبکه های اجتماعی سایت خود را سامان دهید و در سایت هایی مثل اینستاگرام ، تلگرام و … شروع به فعالیت کنید .

11 . انتظار نداشته باشید فورا گوگل شما را ببیند  و در صفحات اول قرار دهد ( حداقل 6 ماه تا یکسال باید در گمنامی  و ناشناسی به راه خود ادامه دهید ) متور جستجو گر گوگل به آرامی شمارا شناسایی میکند و با خاطر هوش مصنوعی که دارد میتواند به درستی درک کنی شما یک تولید کننده محتوای خوب در سطح اینترنت هستند به یک کپی بردار زرنگ .

12 . مطالب مرتبط را به یکدیگر لینک دهی کنید تا کاربران و گوگل درک درستی از شبکه عنکبوتی ایجاد شده در سایت شما داشته باشند و بهتر مطالب مرتبط شما را دنبال کنند .

13 . حال فقط تولید محتوا کنید و صبر کنید ( صبر تنها مرکبی است که حرکت نمیکند اما شما را به سلامت  به سر منزل مقصود میرساند  )

حالا 2 سال گذشته شما شما بازدیدی روزانه ای در حدود 10 ها هزار نفر دارید . بله شما یک تولید کننده محتوا معتبر و قوی در سطح اینترنت شده اید و رنکینگ الکسای شما جزو 100 سایت برتر ایرانی است ، و همه روزه با شما از سایت های دیگر در جهت تبلیغ و تولد محتوایی که برای آنها به فروش ختم شود تماس میگیرند و مبالغ بزرگی را پیشنهاد میکنند .

آژانس های تولید محتوا با شما تماس میگیرند و پیشنهاد میکنند برای شما محتوا تولید کنند اما شما خوب میدانید تا 2 سال قبل برای هر کلمه 10 تومان در حال دوندگی بودید و گاها در گوگل سرچ میکردید قیمت مطلب نویسی و تولید محتوا در سایت چقدر است تا شاید با سایت های تولید محتوای بهتری آشنا شوید و قدری درآمد خود را افزایش دهید  و حالا تیم شما درآمدی چند ده میلیونی در ماه را برای خود ناچیز میداند .

 

این راهی دشوار هست که اگر واقعا تلاش کنید و طی این مدت به صورت خستگی ناپذیر به همراه دوستانی خوب در آن قدم بگذارید  پایانی خوش  را برای شما رغم میزند ، که تیم سایت آیومگ برای شما پیشنهاد داد .

اگر دوست دارید با سایت و تیم  آیومگ همراه بشید و سایت ما را سایت  خودتون بدونید و همینطور به جمع خاواده کوچیک ما بپیوندید از طریق بخش ارتباط با ما اقدام کنید ما صمیمانه پذیرای شما هستیم .

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
اشتراک
Notify of
guest
1 دیدگاه
جدیدترین ها
قدیمی ترین ها امتیاز بیشتر
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام کامنت ها

[…] همکاری با آژانس های تولید محتوا اشتباه محض است […]