عادل فردوسی‌ پور امشب خداحافظی میکند؟!

عادل فردوسی پور

شایعات حاکی از این است که عادل فردوسی‌پور، مجری نام‌آشنا و محبوب، امشب برای همیشه با برنامه تلویزیونی «نود» و مخاطبان شبکه سه سیما خداحافظی خواهد کرد.

عادل فردوسی‌پور، مجری برنامه «نود» مدتی پیش در جشن جام جم، مقابل چشم مدیران ارشد سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی روی سن رفت و پس از دریافت جایزه برتر خود بالاتر از برنامه محمدرضا گلزار، پشت میکروفن و رو به حضار جملاتی طوفانی به زبان آورد که گرچه هیچگاه از او سراغ نداشتیم اما انتظارش می رفت. او همچنین از سال گذشته به عنوان سخت‌ترین سال حرفه‌ای خود به دلیل برخی کم‌لطفی‌ها یاد کرد. پس از این اتفاق، اخبار مختلفی درباره بالا گرفتن اختلافات میان عادل فردوسی‌پور و علی فروغی (مدیر شبکه سه) به گوش رسید. روز گذشته نیز اخباری مبنی بر پیشنهاد قائم مقامی شبکه ورزش سیما به عادل فردوسی‌پور به گوش رسید.

عادل فردوسی پور
عادل فردوسی پور

حال بنابر جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون ایران، شایعاتی مبنی بر خداحافظی عادل فردوسی‌پور با مخاطبان برنامه «نود» در برنامه این هفته به گوش می‌رسد. روز گذشته نیز میثم فضعلی، مدیر گروه ورزش شبکه سه سیما اعلام کرده بود که برنامه «نود» در سال ۹۸ با ترکیب و ساختار جدیدی روی آنتن می‌رود. این اعلام فضعلی به شایعات مطرح شده پیرامون خروج فردوسی‌پور از برنامه «نود» رنگ و بوی واقعیت می‌بخشند. پیش از این در سال گذشته برنامه تلویزیونی «نود» به دستور علی فروغی به مدت دو هفته روی آنتن نرفت. عادل فردوسی‌پور بیست سال پیش برنامه «نود» را جلوی آنتن برد.

اشتراک
Notify of
guest
0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام کامنت ها