شهرام کویین ازر دیجیتالی که با چالش رو برو شد

ارز دیجیتال

شهرام کویین ازر دیجیتالی که با چالش رو برو شد

شهرام جزایری را بسیاری  میشناسند . فردی که ثروت شتابی او باعث شهرت او شد و با پرداخت هایی که به عنوان هدیه از آن نام برده میشد خود را در سیستم جایگیر کرده  و هر کاری را بدون معطلی به پیش میبرد .

او  دو سال قبل از زندان آزاده شد و سرعا پس از آزادی اقدام به برگزاری همایش های مختلف در زمینه جذب سرمایه  و چگونه در ایران ثروت مند شویم کرد . شهرام جزایری با شروع گسترش تلگرام در این پیام رسان فعالیت گسترده خود را آغاز کرد و در همین حین بود که اقدام به صحبت هایی در زمینه ارز دیجیتال و سپس اقدام به زمینه سازی برای ارائه ارز دیجیتال شهرام کویین نمود !

اخبار آن بشدت توسط دیگر کانال های تلگرامی و برخی از وبسایت ها پوشش داده شد . ارزی که بر مبنای بلاکچین قرار بر انتشار آن در سال های آتی بود و با چالش های عجیبی هم مواجه است ! و غیر قابل باور !

 

شهرام جزایری
شهرام جزایری

اما طی چند روز گذشته اخبار ضد و نقیضی در زمینه فرار این برندینگ سرمایه داریه ایران و اولین فرد ایرانی و دنیا که قرار بود کویین های مختص خود را وارد بازار کند منتشر شده است که ( شهرام جزایری اقدام به فرار از مرز زمینی ترکیه ، به واسطه کامیون با اتباع افغانی کرده است ) !!!

و حالا شهرام جزایری در بازداشت به سر میبرد ! عکس ها و تصاویر غیر واضحی هم از فردی که مشخصات ظاهری آن تطبیق کمی با جزایری داشت در شبکه های اجتماعی منتشر شد . با این حال ممکن است افرادی اقدام به خدشه دار کردن برندینگ جدید او کرده باشید و با انتشار این خبر خواهان زمین زدن او به خاطر پیشرفت های چشمگیر و ایده های برزگی که داشت باشند .

🔹لعیا باقری، وکیل شهرام جزایری گفته که هنوز پرونده ای برای موکلش تشکیل نشده است.

🔺خانم باقری در مورد خبر دستگیری شهرام جزایری گفت: “موکلم در مرز گمرک در بازرگان است و به دلیل نداشتن پاسپورت برایش مشکلی پیش آمده است.”

🔺خانم باقری اخبار منتشره در مورد پنهان شدن موکلش در کامیون را تکذیب کرد و گفت که عکس منتشر شده از آقای جزایری به دو سه سال پیش مربوط می شود.

🔺به گفته خانم باقری، موکلش قرار بوده یکی از دوستانش را ببیند که به دلیل نداشتن پاسپورت دستگیر می شود و فعلا هم برای تحقیق و بازجویی او را نگه داشته اند.

🔺این در حالی است که دادگستری استان آذربایجان غربی پیشتر خبر داد که شهرام جزایری، بازرگان و سرمایه‌گذار ایرانی امروز یکشنبه ۷ مرداد، هنگام خروج غیرقانونی از ایران شناسایی و بازداشت شده است.

 

پس از ساعاتی وکیل شهرام جزایری این خبر را مستقیما تکذیب کرد اما شهرام جزایری در کانال تلگرامی خود هیچ گونه پستی مبنی بر عدم تایید این خبر منتشر نکرده است . 

 

آیو مگ این خبر را تایید یا تکذیب نمیکند و این خبر تنها در جهت رویداد های ارز های دیجیتال منتشر گردیده است .

 

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
اشتراک
Notify of
guest
0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام کامنت ها