سوپرسل از ایران خداحافظی کرد!

بازی سوپر سل

چرا سوپرسل از ایران رفت و چرا دیگران به کاربران ایرانی خدمات نمیدهد ؟ پاسخ به تحریم های ایران و عدم امکان تبادلات مالی باز میگردد .

سوپرسل به کاربران ایرانی : «نتوانستیم راهی برای ماندن در ایران پیدا کنیم»


امروز کافه بازار خبر داد که از تاریخ ۹ مهر بازی Clash of Clans دیگر هیچ خدماتی برای پشتیبانی از زبان فارسی یا خرید درون برنامه‌ای به واحد ریال نخواهد داشت.


حال سازندگان این بازی در کمپانی سوپرسل گفته‌اند که نتوانستند راهی برای باقی ماندن در بازار ایران پیدا کنند:

سوپرسل از ایران رفت


تصمیم سختی را گرفته‌ایم مبنی بر اینکه قرارداد خود را با « کافه بازار » تمدید نکنیم، که در نتیجه آن بازیکنان ایرانی دیگر قادر به انجام دادن بازی‌های ما نخواهند بود.

بازیکنان پس از 30 سپتامبر 2020 قادر به انجام خریدهای درون‌برنامه‌ای نخواهند بود و بازی‌ها پس از به‌روزرسانی بعدی که همین امسال عرضه می‌شود کاملاً از در دسترس خارج می‌شوند.


بازیکنان ما، در هر کجا که هستند، از همه چیز برایمان مهم‌ترند، و واقعا متأسفیم که نتوانستیم در حال حاضر راهی را برای ادامه ارائه Clash of Clans و Clash Royale به بازیکنانمان در ایران پیدا کنیم.


ما این در را برای همیشه نمی‌بندیم؛ ما به نظارت بر وضعیت و همکاری با «کافه بازار» ادامه می‌دهیم تا در صورت امکان راهی برای بازگشت پیدا کنیم.

جالب است بدانید یکی از مهمترین راه های انجام تبادلات مالی در دنیا که ایران به آن توجهی نمیکند استفاده از بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال میباشد که امیدواریم شرکت های مرتبط با این خبر در راستای همایت از حق طبیعی کاربران از این روش استفاده کنند .

منبع سایت رسمی سوپرسل
ممکن است شما دوست داشته باشید
اشتراک
Notify of
guest
0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام کامنت ها