خداحافظی بابرخی ویژگی‌های Samsung Health

سامسونگ از اول سپتامبر برخی ویژگی‌های Samsung Health را حذف می‌کند

سامسونگ هلث
شرکت سامسونگ از قدیمی ترین تولید کنندگان گوشی های هوشمند با ارایه بروزرسانی جدید برای Samsung Health که در اوایل سپتامبر انجام میگردد باعث ایجاد تغییراتی در این اپلیکیشن شده است . از مهمترین این تغییرات که اعمال گردیده است :

میتوان به غیر فعال شدن و حذف بخشی اشاره کرد که با کاربران این امکان را میداد تا با اپ های سوم شخص که با  گزینه  Connected Devices بتوانند داده های سلامت خود را در اپلیکیشن های رغیب Google Fit یا Fitbit ذخیره کنند .

در حال حاظر با بروز رسانی جدید سامسونگ این امکان غیر فعال شده است و کاربران از اول سپتامبر تنها میتوانند اطلاعات را در Strava ذخیره کنند و ارتباط آنها با این دیگر اپ ها کاملا قطع خواهد شد .

Samsung Health
Samsung Health

شاید این امکان سامسونگ کمی عجیب به نظر برسد، اما این کار برای حفظ کاربران و ترغیب آن‌ها به استفاده از اکوسیستم این شرکت، مانند ساعت هوشمند یا دستبندهای سلامتی است. اما کمپانی کره‌ای باید این موضوع را در نظر بگیرد که با معرفی ساعت هوشمند گوگل در ماه اکتبر، یک رقیب قدرتمند برای گجت‌ها و اپلیکیشن خود ظاهر خواهد شد.

 سامسونگ دو ویژگی دیگری را که حذف میشود را گزینه های اندازه گیری میزان تابش فرا بنفش و رطوبت هوا  اعلام کرده است .

که تمامی اطلاعات قبلی مرتبط با این دو ویژگی نیز به همراه آن از بین می‌رود. حذف این ویژگی‌ها و به ویژه امکان ارتباط با سایر اپلیکیشن‌ها منجر به محدودتر شدن اپلیکیشن سلامتی کره‌ای‌ها می‌شود و اگر از این اپ برای اتصال ساعت یا دستبندهای هوشمند برندهای دیگر به گوشی گلکسی خود استفاده می‌کردید، با شروع ماه سپتامبر دیگر این امکان برای شما در دسترس نخواهد بود و باید اپلیکیشن مربوط به برند گجت خود را روی گوشی‌ نصب نمایید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
اشتراک
Notify of
guest
0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام کامنت ها