حل مشکل سرعت تراکنش های بلاک چین توسط کره جنوبی

سرعت تراکنش بلاکچین

از معضلات بزرگ بلاک چین سرعت آن در ثبت تراکنش ها  میباشد ، به طوری که گاهی اوقات تا یک ساعت هم برای تایید تراکنش های بیت کوین زمان سپری میشود .

به گزارش  United Press International، شرکت کره‌ای Bloom Technology از فناوری جدیدی به نام Locus Chain خبر داده است که تراکنش‌های بلاکچین را در کمتر از یک ثانیه انجام می‌دهد.

این شرکت یک تست آنلاین را با 635 نود انجام داد و زمان لازم برای انجام هر تراکنش بلاکچین بین 0.13 تا 0.23 ثانیه اعلام شد.

معاون انجمن بلاکچین کره در این باره گفت: «مراحل تولید Locus Chain هنوز به پایان نرسیده است، اما به نظر می‌رسد که این فناوری راهکارمناسبی باشد.»

سرعت بلاکچین
سرعت بلاک چین

او اضافه کرد که در حال حاضر تراکنش‌های ارزهای دیجیتال بیش از 10 دقیقه و تراکنش‌های بیت‌کوین بیش از یک ساعت زمان می‌برند.

این مکانیزم بر خلاف بلاک چین حال حاظر که به صورت خطی عمل میکند یک بلاکچین 3 بعدی است  که تمام بلوک ها از چند جهت با یکدیگر در ارتباط هستند و باعث همبستگی بین آنها و افزایش راندمان و تایید تراکنش ها میگردد

مدیر عامل این شرکت گفته است بلاکچین حال حاظر مشابه این است که یک کارمند تنها به یک چیز فکر کند اما ما کارمندی داریم که میتواند در آن واحد به چندین کار فکر کند و آنها را نجام دهد .

منبع upi
ممکن است شما دوست داشته باشید
اشتراک
Notify of
guest
0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام کامنت ها