حذف اکانت روبیکا و پاک کردن پروفایل شما غیر ممکن است !

حذف اکانت روبیکا

حذف کردن اکانت اپلیکیشن روبیکا یا به عبارتی پاک کردن اکانت روبیکا غیر ممکن است و امروز قصد داریم دلایل آن را برسی کنیم .

من هم همچون شما بعد از نصب روبیکا و چند روزی کار با این اپلیکیشن تصمیم گرفتم دیلیت اکانت یه به عبارتی اطلاعات خودم را از این شبکه اجتماعی پاک کنم. قصد داشتم همچون اینستاگرام و یا تلگرام و .. که این قابلیت را به کاربر میدهند تا از بنیان تمام پروفایل خود و اطلاعاتی که در اپلیکیشن وارد کرده است را پاک کنم !

اما با جستجو های پیاپی در اینترنت و خواندن تیتر های مختلف سایت های آموزشی متوجه شدم حذف کردن اکانت روبیکا غیر ممکن است و عملا اصلی ترین دلیل آن در سیاست های این شرکت خلاصه میشود و در حال حاظر امکان پاک کردن پروفایل شما وجود ندارد . این اپلیکیشن رویه و مقررات خاص خود را دارد و تا این لحظه این قابلیت را برای کاربران خود فراهم نکرده است تا اکانت خود را پاک کنند و شما تنها میتوانید از این پیام رسان یه شبکه اجتماعی خارج بشوید .

در ویدئو زیر روش خروج از اکانت اکانت آموزش داده شده است :

خروج از روبیکا

همانطور که در ویدئو بالا مشاهده کردید ما از روبیکا خارج شدیم اما با لاگین و ورود دوباره تمامی اطلاعات از جمله تصویر پروفایل و نام و آی دی شما مثل سابق باقی مانده است و شما نمیتوانید اکانت خود را از سرور ها و دیتابیس های این شرکت حذف کنید .

تمامی سایت هایی که تیتر هایی از قبیل دیلیت اکانت روبیکا و یا حذف اکانت روبیکا را بکار برده اند تنها روش خروج و در نهایت آموزش پاک کردن برنامه را از روی تلفن همراه شما آموزش داده اند .


سوالات متداول در مورد حذف اکانت :

آیا میتوان اکانت روبیکا را حذف کرد

خیر شما نمیتوانید اکانت خود را حذف یا پاک کنید و تنها میتوانید طبق ویدئو آموزشی مندرج در سایت از حساب کاربری خود خارج بشوید .

تمام اطلاعات شما از جمله تصاویر ارسالی ، متن های ارسالی و دریافتی ، نام و … باقی میماند .

آیا بعد از خروج من از روبیکا مثل تلگرام بعد از چند ماه نیز اکانت حذف نمیشود؟

خیر اطلاعات و اکانت شما تا زمانی که این اپلیکیشن و شرکت مربوطه پابرجا باشد حفظ خواهد شد . البته ممکن است در بلند مدت سیاست های این اپلیکیشن تغییر کند و قابلیت حذف کامل اطلاعات را میسر بسازد .

آیا دوستان من متوجه خروج من از روبیکا میشوند؟

قطعا خیر ، آنها متوجه خروج شما نخواهند شد اما تایم و زمان آخرین حظور شما بعد از مدتی برای آنها مشخص میکند که دیگر در اپلیکیشن روبیکا حظور ندارید .

چرا نمیشود اکانت روبیکا را پاک کرد ؟

در سایت به این سوال پاسخ داده ایم ، سیاست های این پیام رسان بر این منوال بوده است و حذف کامل اطلاعات امکان پذیر نیست .

ممکن است شما دوست داشته باشید
اشتراک
Notify of
guest
1 دیدگاه
جدیدترین ها
قدیمی ترین ها امتیاز بیشتر
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام کامنت ها
طاها

اگه میشه لطفاً این کار رو بکنید تا بشه همه اطلاعات اکانت را حذف کنیم