جاروبرقی خارجی یا جاروبرقی ایرانی

جارو برقی

 

جاروبرقی ایرانی یا خارجی  ( انتخاب بین کالایی ایرانی که جوانان این مرزو بوم تولید کرده اند و کالایی که از کشور های دیگر وارد شده و باعث پیشرفت روز افزون و کاهش فقر و بیکاری در آن کشور ها میشود ؟ )

 

جارو برقی نقش ویژه ای در نظافت خانه و راحتی بانوی خانه ایفا میکند از این رو در خرید این کالا باید دقت ویژه ای کرد .

برخی مشتریان بر سر دو راهی خرید جاروی ایرانی یا خارجی میمانند باید به این نکته اشاره نماییم که استفاده از جاروبرقی صنعتی خارجی علاوه بر صرف هزینه زیاد همواره مشکلاتی به همراه دارد در این مقاله به چرایی این مطلب و ذکر چند نکته مشکلات بوجود آمده می نماییم.

        در دنیای امروزی با گسترش تجارت در جهان و همچنین ایران ، واردات کالا به آسانی میسر میباشد و برخی اشخاص و شرکتها به سادگی و بدون دارا بودن آشنایی و سابقه تولیدی و تخصصی در زمینه تجهیزات نظافت صنعتی و صرفا با اهداف تجاری اقدام به واردات انواع جاروبرقی صنعتی و مکنده های صنعتی عمدتا از کشور های چین و ترکیه و. .. مینمایند و به نام جاروهای صنعتی ایرانی ،  اروپایی،  ایتالیایی و آلمانی…. و با چندین برابر قیمت واقعی محصول به فروش می‌رسانند .

      این اقدام از نظر کاربران و مشتریان محترم که آشنایی به بازار نداشته و قصد خرید جاروبرقی صنعتی را دارند دور میماند و مشتری علاوه بر صرف هزینه بالا جهت خرید این محصولات پس از خرید و فرارسیدن بحث خدمات پس از فروش محصول متوجه عدم پاسخگویی فروشنده و یا وارد کننده در زمینه تامین خدمات پس از فروش و قطعات میگردد و اگر هم این امکان فراهم شود با قیمت های بالا این امر میسر میگردد.

 

 

جاروبرقی خارجی یا جاروبرقی ایرانی مسئله این است

 

لذا با توجه به دلایل زیر جاروی صنعتی خارجی را توصیه نمیکنیم :

 

1-  با توجه به سابقه طولانی تولید جاروبرقی صنعتی در ایران و کیفیت بالای جاروهای صنعتی داخلی که تماما از موتورهای اروپایی در آنها استفاده میشود باعث شده تا کیفیت برخی جاروهای داخلی از جاروهای خارجیبه مراتب بیشتر باشد.

2- اکثر جارو های صنعتی خارجی بنا به تجربه این مجموعه دارای خدمات پس از فروش مناسب نمیباشند و مشتری پس از خرید بطور مثال در بخش فیلتر مصرفی و یا قطعات جانبی یا جایگزینی قطعات شکسته با مشکل مواجه میشود .

3- قیمت جارو برقی های صنعتی خارجی در صورت ادعای اروپایی بودن تا 2.5 برابر بهترین جاروبرقی صنعتی ایرانی قیمت گذاری میشود که هیچ توجیه فنی و عقلانی ندارد.

4- جارو های صنعتی موجود در بازار اکثرا چینی میباشند که به نام جاروی اروپایی ترکیه ای فروخته میشوند .

5- کیفیت قطعات بسیاری از جاروهای خارجی مرغوبیت جاروهای داخلی را ندارد ، بطور مثال کالسکه جاروهای خارجی از جنس پلاستیک میباشد در حالیکه کالسکه جاروهای داخلی عمدتا از فلز میباشد.

6- خرید محصول با کیفیت داخلی حمایت از تولید داخل یک وظیفه همگانی برای همه اقشار یک جامعه میباشد .

جاروبرقی ایرانی یا خارجی بخریم
جاروبرقی ایرانی یا خارجی بخریم

 تهران صنعتی با 20 سال سابقه در امر تولید و عرضه انواع تجهیزات نظافت صنعتی و با شناختن پیشینه تمامی شرکتهای فعال در این زمینه بهترین های جاروبرقی صنعتی تولید داخل را در این زمینه جمع آوری نموده و آمادگی خود را جهت مشاوره به مشتریان عزیز در زمینه انتخاب جاروبرقی صنعتی مناسب کار شما اعلام مینماید.

 اگر در انتخاب جاروبرقی صنعتی به مشاوره احتیاج دارید تهران صنعت در ارائه مشاوره رایگان با ذکر دلیل و مدرک در خدمت شما میباشد.

جارو برقی ایرانی بخریم یا خارجی

اولین توصیه ما این است که جاروبرقی صنعتی ایرانی بخریم :

1- گذشته از بحث حمایت از تولید ملی با توجه به سابقه طولانی در تولید جاروبرقی صنعتی در داخل کشور که قریب به ربع قرن میباشد  هم اکنون برخی شرکت های تولید جاروبرقی صنعتی به سطح بالایی از کیفیت رسیده اند بطوریکه محصول تولیدی آنها از خیلی جهات  از اجناس به گفته فروشندگان اروپایی و آمریکایی (99 درصد جاروهای صنعتی وارداتی چینی هستند) در سطح بالاتری قرار دارند.

2- تمامی قطعات جاروبرقی های صنعتی تولید داخل از جمله بدنه ، کالسکه ، مخزن ، فیلتر  و … به دلیل تولید داخل بودن انها  به فراوانی موجود میباشند و مشتری در بحث خدمات پس از فروش با مشکل روبرو نمیگردد.

3- الکترو موتور جاروبرقی های صنعتی  توصیه شده  تهران صنعت وارداتی و ساخت کمپانی AEG و VOLTA کره جنوبی هستند و جاروهای خارجی مزیتی نسبت به جاروهای ایرانی ندارند

4- جاروبرقی های صنعتی ایرانی نسبت به جاروهای خارجی دارای قیمت مناسب تری هستند.

5- خدمات پس از فروش جاروهای ایرانی نسبت به مشابه خارجی آنها بهتر و ارزانتر میباشد

خرید جارو برقی ایرانی و کالا های دیگر از جمله یخچال ، کولر ، گاز یعنی اشتغال زایی برای جوانان این کشور و پیشرفت روز افزون مطمئنا با خرید این نوع کالا ها از تولیدات داخل تولید ککنده نیز روز بروز بر کیفیت کالای ساخت خود افزوده و رقابت بیشتری با برند های خارجی میکند .

ممکن است شما دوست داشته باشید
اشتراک
Notify of
guest
0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام کامنت ها