تعلیق اجرای گروه حمید عسگری بعد از تک خوانی خواننده زن

همخوانی زن با حمید عسگری ( اجرای گروه حمید عسگری به حالت تعلیق در آمد )

حمید عسگری

اجرای جدید گروه حمید عسگری که با تک خوانی خواننده زن ( گیتاریست گروه ) همراه شد برای حمید عسگری حاشیه ساز شد و باعث تعلیق اجراهای آینده حمید عسگری گردید .

در این اجرا که حمید عسگری اقدام به هم خوانی های مکرر با این بانوی گیتاریست کرده ، کار به جایی رسید که از طرف مسئولین سالن میکروفون این خانوم جهت جلوگیری از این امر قطع گردید اما حمید عسگری در اقدام قابل تامل در کنار این بانو قرار گرفت و با میکروفون خود او به صورت همزمان اقدام به خواندن کرده اند .

دفتر موسیقیوزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با توجه به تخلفات گروه حمید عسگری در اجرای اخیر اعلام کرد که شورای رسیدگی به اجرای صحنه ای، موضوع را بررسی می‌کند و تا زمان بررسی و تصمیم گیری، فعالیت گروه و موسسه برگزارکننده به حالت تعلیق درمی آید.

 

 

آخرین کنسرت حمید عسکری خواننده سرشناس سبک پاپ در برج میلاد تهران برایش حاشیه ساز شد. وی در این کنسرت لحظاتی از اهنگ ” کجای دنیامی ” را با گیتاریست زن گروهش همخوانی و سپس تک خوانی میکند. البته چند ثانیه پس از اجرا ترانه بصورت تک خوانی صدای میکروفون نگین پارسا قطع می شود که حمید عسکری میکروفون خودش را به او میدهد.

اشتراک
Notify of
guest
0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام کامنت ها