تاک رضوانی ضد بمب و ضد گلوله شد

تانک رضوانی

 

تاک رضوانی ضد بمب و ضد گلوله شد

 

همین چند ماه پیش بود که اخباری مبنی وبر تولید یک ماشین 8 سیلندر و قوی از گروه خودرو سازی رضوانی که یک فردی ایرانی ساکن امریکاست منتشر شد و بشدت سرو صدا کرد . در این بین مخاطبین داخل کشور از فرار نخبگان به خارج کشور صحبت کردند و … و مستندی نیز در این باره از  صدا و سیما پخش گردید . در این مستند بر چرایی موضوعی همیشگی پرداخته شد و سوال این بود (صنعت خودرو سازی ما به دست چه افرادی اداره میشود که همچنان در حال سقوط به 40 سال قبل کشور هایی است که اصلا صنعت خودرو سازی در آن ها معنا نداشت ؟

  • این هیولای جدید رضوانی با قیمت 245 هزار دلار در بازار عرضه میگردد و این یعنی برای به دست آوردن این تانک باید دو برابر تانک معمولی رضوانی  هزینه پرداخت کنید .

فردیس رضوانی، خودروساز ایرانی‌تبار مدل قوی‌تری از شاسی‌بلند تانک خود را رونمایی کرد. نام این مدل ‘میلیتری ادیشن’ (Miliraty Edition) است و همان طور که از نامش پیدا است به ماشین‌های نظامی شبیه‌تر شده است.

تانک رضوانی
تانک رضوانی

تانک جدید رضوانی ضدگلوله و ضد بمب است و علاوه براین سیستم  هشدار و بلندگو دارد و به دستگاهی مجهز است که برای کم کردن دید ماشین‌هایی که تعقیبش می‌کنند، دود تولید می‌کند. ماشین همچنین دوربین دید در شب دارد است و لاستیک‌هایش ضد پنجری است.

برای سرنشینان علاوه بر امکانات لوکس، ماسک ضد‌گاز و بسته کمک‌های اولیه فراهم شده است.

این تانک زیبا بر روی شاسی جیپ رانگلر سوار گردیده است و موتور هشت سیلندر ۵۰۰ اسب بخاری دارد . برای مدل تقویت‌شده نیز  می‌توان موتور هشت سیلندر دوج هلکت ( Hellcat ) هم سفارش داد که ۷۰۷ اسب بخار نیرو تولید می‌کند.

 

 

 

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
اشتراک
Notify of
guest
0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام کامنت ها