بهترین برند ماشین لباسشویی چیست

بهترین ماشین لباسشویی بازار ( ماشین لباسشویی ایرانی یا خارجی )

ماشین لباسشویی

بهترین برند ماشین لباسشویی چیست و چگونه آن را انتخاب کنیم

 

لوازم خانگی : خود بنده چند مدتی جهت خرید یک ماشین لباسشویی  خوب و با کیفیت بازار را زیرو کردم  ، از سایت های اینترنتی گرفته تا فروشگاه های سطح شهر که تماما از کیفیت ماشین های خود تعریف میکردند و هیچ گاه نشنیدم بگویند این جنس به خاطر فلان مورد بهتر است هرچند در برخی موارد به کیفیت بالاتر یک محصول اشاره میکردند که آن هم به علت سود بالای حاصل از فروش ماشین لباسشویی بود !

 

 برند های ماشین لباسشویی
برند های ماشین لباسشویی

بایست خاطر نشان کنم ؛ یکی از دلایل این همه کنجکاوی و جستجوی بنده نوشتن همین مقاله در سایت آیو کالا بود تا هم ماشین لباسشویی مورد علاقه و قیمت مناسب خود را پیدا کرده باشم و هم این مقاله مفید را برای شما همراهان گرامی تولید کنم ( این تنها یک نظر شخصی است و شما نیز باید خود به تحقیق در این امر بپردازید تا مطمئن گردید چه ماشینی با چه مشخصات و چه میزان قیمتی برای شما خوب است )

مهمترین خصلت سایت های اینترنتی بخش نظرات آنهاست و در آخر من به این بخش متوسل شدم و شروع به مطالعه آن ها کردم که شاید مرا به سرمنزل مقصود برسانند . برای من جالب بود که بسیاری از سایت های اینترنتی و فروشگاه ها برند هایی همچون سامسونگ و ای جی و گاها کالاهایی تمام ایرانی همچون اسنوا را در رتبه بهترین ماشین ها قرار میدادند اما نظرات کاربران مرا به سمت ماشین لباسشویی بوش سوق داد چیزی که برایم عجیب بود و فکر نمیکردم برند بوش ماشین لباسشویی هم داشته باشد !

اما این برند قیمت های بالایی را در دل خود جای داده بود و از آنجایی که من در شهرستان سکونت داشتم خدمات پس از فروشش چندان گسترده نبود . باید گفت بوش کیفیت عالی و در خور توجهی داشت اما قیمتش جیب شما را هم به خوبی خالی میکرد .

ماشین لباسشویی AEG نیز همانند بوش بود و این برند نیز با تمام احترامی که برایش قاءل هستم و کیفیت عالی دارد خدمات پس از فروش افتضاحی در ایران دارد ( این مورد را در تعمیر اره عمود بر بشدت احساس کرده ام که در آخر برای درست کردن بخش کوچکی از آن مجبور به ارسال اره خود به تهران شدن که بیش از یک هفته برای من الافی به ارمغان آورد )

ماشین لباسشویی
ماشین لباسشویی

در رده بندی بعدی با سامسونگ و ال جی ، اسنوا ، دوو ، پاکشوما و … باید دستو پنجه نرم میکردم که نظرات کاربران دو برند  ال جی و سامسونگ را برایم بهتر جلوه داد اما در این بین نظر یکی از کاربران مبنی بر منتاژ داخل بودن این دو برند مرا متقائد کرد که چنین چیزی واقعیت دارد و تمام این ها از زیر دستان کارگران زحمت کش ایرانی عبور میکنند و این در حالیست که این محصولات با برندی خارجی عرضه میشنوند و این شرکت ها در حال کار برای شرکت های بزرگ خارجی و همینطور  تولید سرمایه برای آنها  در کشوری دیگر هستند !

من طرفدار مطلق کالای ایرانی نیستم اما از کیفیت و خدمات پس از فروششان هم کمابیش شنیده ام ، از این رو به سمت انتخاب یک ماشین لباسشونن با برند ایرانی گرایش پیدا کردم تا برند سازی و پول نهایی به کشورم باز گردد و کشور های ثالث  از دسترنج کارگران ایرانی  برای پیشرفت صنعت خود استفاده نکنند و هر چه هست در ایران ما تداعی پیدا کند .

ماشین لباسشویی
ماشین لباسشویی

با شرکت هایی همچون سپهر الکتریک ، اسنوا ، تک الکتریک ، پاکشوما و ارج آشنا شدم که متاسفانه طی چند ماه گذشته شاهده کنار رفتن و ورشکستی شرکت ارج بودم و تلخ ترین خاطره را برای بسیاری که همراه این شرکت که از محصولات ان استفاده میکردند رغم زد .

خلاصه گشتم و گشتم یه یه ماشین لباسشویی سپهر الکتریک خریدم هر چهار شرکت خوب بودند اما من به شخصه از برند سپهر الکتریک خرید کردم و کاملا از اون راضی هستم مادر بزرگ من هم که قصد خرید داشت از مارک اسنوا خریداری کرد که یکم رنگ و رخصارش قشنگ تر از سپهر الکتریک بود هر چند رنج های قیمتی هست که ظاهر و امکانات رو دسته بندی میکنه  و باز باید بگیم هر چقدر پول بدید آش میخورید. من به شما پیشنهاد میکنم حتما یه مارک ایرانی خریداری کنید.

  • بهترین مارک ماشین لباسشویی در ایران با این افزایش قیمت دلار از نظر من یک برند ایرانی است که با وجود بیشترین فشار های اقتصادی همچنان در حال تولید ماشین لباسشویی میباشد و کارگران بسیاری را به کا مشغول کرده تا نان آور خانه هایشان باشند .

( البته در این مقاله قصد تخریب هیچ یک از این برند ها را نداریم و کیفیت تمامی آن ها قابل قبول است اما وجه تمایز آن ها در کارکردیست که طی سالیان دراز ارایه میدهند تا به خرابی مطلق برسند و یا خدمات پس از فروش ارایه کنند ) 

ممکن است شما دوست داشته باشید
اشتراک
Notify of
guest
0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام کامنت ها