بهترین آنتی ویروس های آنلاین را بشناسید

best online antivirus

آنتی ویروس ها از جمله نرم افزارهای ضروری و کلیدی می باشند. مواقعی به وجود می آید که آنتی ویروس نصب شده از کارایی می افتد یا بخاطر کاهش سرعت اجرای بعضی نرم افزار ها از نصب آنتی ویروس خودداری میکنید و حال احتیاج به اسکن سیستم دارید. در این مواقع میتوانید فایل یا سیستم خود را بصورت آنلاین اسکن کنید. در ادامه این مطلب آموزشی، سه آنتی ویروس آنلاین و رایگان را به شما معرفی میکنیم. با آیومگ همراه باشید.

 

احتمالا طی سال‌های گذشته با ویروس‌های کامپیوتری برخورد داشته‌اید. در هر صورت، به‌خصوص اگر کاربر ویندوز هستید، مقوله بهره‌گیری از آنتی ویروس را باید حسابی جدی بگیرید. جالب است بدانید سایت‌های رایگانی وجود دارند که به‌عنوان آنتی ویروس انجام وظیفه می‌کنند. البته باید خاطرنشان کنیم که این سایت‌ها هرچقدر هم توانا باشند، باز هم نمی‌توانند به‌طور کامل جایگزین آنتی ویروس آفلاین شوند.

بهترین آنتی ویروس رایگان برای کامپیوتر

در ادامه شما را با چند آنتی ویروس رایگان و آنلاین آشنا میکنیم. ولی همین ابتدای امر بهتر است بدانید تمام این ابزارها نمی‌توانند صرفاً در محیط مرورگر اجرا شوند. به‌عنوان مثال برای بهره‌گیری از Panda Cloud Cleaner، باید یک فایل را دانلود و نصب کنید تا بتواند کار خود را انجام دهد.


 

آنتی ویروس رایگان و آنلاین Panda Cloud Cleaner

دانلود آنتی ویروس رایگان - آنتی ویروس رایگان و آنلاین Panda Cloud Cleaner
دانلود آنتی ویروس رایگان – آنتی ویروس رایگان و آنلاین Panda Cloud Cleaner

این ابزار جایگزین نسخه قبلی آنتی ویروس آنلاین این شرکت موسوم به Panda ActiveScan شده است و نسخه‌ی جدید از امکانات بهتری بهره می‌برد. استفاده از Panda Cloud Cleaner بسیار ساده است و بعد از اتمام اسکن، می‌توانید بدافزارها را انتخاب کنید تا حذف شوند. البته در نظر داشته باشید که اسکن کامل این ابزار، زمان زیادی به طول می‌انجامد و به همین خاطر اگر عجله دارید، از یک آنتی ویروس آنلاین دیگر استفاده کنید.


 

آنتی ویروس رایگان و آنلاین ESET Online Scanner

دانلود آنتی ویروس رایگان - آنتی ویروس رایگان و آنلاین ESET Online Scanner
دانلود آنتی ویروس رایگان – آنتی ویروس رایگان و آنلاین ESET Online Scanner

یکی دیگر از آنتی ویروس های آنلاین متعلق به شرکت ESET است که در این زمینه ید طولایی دارد. خوشبختانه این ابزار ESET Online Scanner از رابط کاربری بسیار ساده‌ای بهره می‌برد و استفاده از آن بسیار آسان است. در این ابزار از بین اسکن‌های کامل، سریع یا سفارشی می‌توانید یک گزینه را انتخاب کنید. علاوه بر این، امکان قرنطینه کردن و حذف بدافزارها به‌صورت خودکار هم وجود دارد.


 

آنتی ویروس رایگان و آنلاین F-Secure Online Scanner

دانلود آنتی ویروس پر سرعت - آنتی ویروس رایگان و آنلاین F-Secure Online Scanner
دانلود آنتی ویروس پر سرعت – آنتی ویروس رایگان و آنلاین F-Secure Online Scanner

در بین موارد مطرح شده در این لیست، F-Secure Online Scanner سریع‌ترین آنتی ویروس آنلاین به حساب می‌آید. این ابزار برای شناسایی بخش عمده بدافزارها عملکرد خوبی دارد و برای بهره‌گیری از آن نیاز به هیچ‌گونه نصب ندارید. البته در مقایسه با دیگر موارد مطرح شده، این ابزار امکانات زیادی در اختیار کاربر قرار نمی‌دهد. به‌عنوان مثال امکان اسکن بخش به خصوصی از سیستم وجود ندارد و این ابزار کل سیستم را اسکن می‌کند که البته با توجه سرعت بالای آن، چنین موردی چندان هم وقت‌گیر نیست.

 

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
اشتراک
Notify of
guest
0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام کامنت ها