اولین تصاویر رنو ساندرو 2020

محصول جدید رنو مدل ساندرو 2020 به زودی معرفی میشود و تصاویر جدید این خودرو منتشر شده است.

رنو 2020

در سال 2014 رنو از هاچبک ارزان قیمت خود رونمایی کرد. این خودرو به‌روزرسانی‌هایی را برای سال 2020 تجربه می‌کند.

رنو 2020

رنو قصد دارد مدل جدید خودروی ساندرو را در آینده نزدیک معرفی کند.

در حالی که این خودرو با تغییرات زیادی همراه می‌شود، نسل جدید ساندرو نخواهد بود. به تازگی اولین تصاویر رسمی رنو ساندرو 2020 در اختیار رسانه‌ها قرار گرفته است. البته خیلی انتظارات خود را بالا نبرید زیرا شاید این خودرو نسل کاملاً جدیدی نباشد هرچند از تغییرات چشمگیری سود می‌برد.

اولین تصاویر رسمی ساندرو 2020 توسط رنوی برزیل منتشر شده و در آن بخش‌های جلو و عقب با بهبودهای زیادی را شاهد هستیم.

رنو 2020

طراحی جلو پنجره این خودرو تغییر کرده به گونه‌ای که آن را بیشتر از محصولات داچیا، شبیه به خودروهای رنو کرده است. سپر جلوی رنو ساندرو 2020 در مقایسه با نسل کنونی آن، طراحی اسپرت‌تری دارد. جلو پنجره این خودرو در مقایسه با مدل کنونی، کشیده‌تر طراحی شده است.

نسل کنونی رنو ساندرو در سال 2016 معرفی شده است.

چراغ‌های جلوی این خودرو اصلاح شده‌اند و از LED هایی با فرم C شکل استفاده می‌کنند. یک جلوپنجره‌ی متفاوت هم نصب شده و بیشتر شبیه محصولات رنو است تا داچیا. سپر جلو هم جدید بوده و طراحی اسپورت تری دارد. دیگر تغییر این بخش کاپوتی مربوط می‌شود که بیشتر به سمت جلوپنجره کشیده شده است. در تصویری که از بخش پشتی این خودرو منتشر شده، شاهد عبارت 1.6 هستیم. با توجه به این موضوع، باید منتظر استفاده از موتور SCe 116 تنفس طبیعی در رنو ساندرو 2020 باشیم.

قدرت این موتور در زمان استفاده از بنزین برابر با 113 اسب بخار و در زمان استفاده از اتانول برابر با 116 اسب بخار است. به علت وجود گیربکس CVT در این خودرو، مصرف سوخت آن در مقایسه با مدل کنونی کاهش پیدا می‌کند.

انتظار می‌رود نمونه پایه این خودرو دارای موتور 1.0 لیتری SCe باشد.

تصاویری از کابین منتشر نشده اما هاچبک ارزان قیمت رنو در برخی موارد همچون پوشش صندلی‌ها، داشبورد و پانل درب‌ها بهبودهایی را تجربه خواهد کرد. این به‌روزرسانی‌ها برای تمامی نسخه‌های ساندرو شامل مدل استپ وی و RS 2.0 در نظر گرفته می‌شوند. این خودرو همچنان در کوریتیبای برزیل ساخته خواهد شد.

رنو 2020

 

در رابطه با این موضوع که آیا داچیا ساندرو تغییرات رنو ساندرو 2020 را تجربه می‌کند، اطلاعاتی در اختیار رسانه‌ها قرار نگرفته است. برخی شایعات به توسعه نسل جدید این خودرو بر اساس پلتفرم CMF-B رنو اشاره می‌کنند. انتظار می‌رود در ماه‌های آینده اطلاعات بیشتری از داچیا ساندرو در اختیار رسانه‌ها قرار بگیرد.

اشتراک
Notify of
guest
0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام کامنت ها