امینم ؛ یازده سال دوری از مواد مخدر!

امینم ؛ ترک مواد مخدر

امینم (آهنگساز، تهیه کننده و خواننده رپ آمریکایی) ساعاتی پیش با انتشار تصویری از نماد یازدهمین سال پاکی خود و دوری از مواد مخدر در صفحه اینستاگرام خود، مورد تحسین هواداران و سایر هنرمندان قرار گرفت.

مارشال بروس مدرز که با نام هنری امینم در عرصه موسیقی رپ فعالیت میکند، اخیرا و پس از انتشار آلبوم Kamikaze در سال گذشته، جای بیشتری در دل هواداران خود باز کرده است.

هواداران قدیمی امینم از اعتیاد شدید او به مواد مخدر و الکل بی خبر نیستند! امینم بارها و به صورت آشکار از اعتیاد خود به الکل و مواد مخدر همچون ویکودین، زولپیدم، دیازپام و متادون سخن گفته‌است. او در سال ۲۰۰۵ وی برای درمان وابستگی‌اش به قرص‌های خواب‌آور مخصوصاً زولپیدم تحت درمان قرار گرفت و این موضوع باعث شد تا تور اروپایی‌اش به نام «تور کنترل خشم» لغو شود.

ساعاتی پیش امینم با انتشار پست زیر در صفحه اینستاگرام خود، یازدهمین سال دوری خود از مواد مخدر را گرامی داشت و این اتفاق که انگیزه ای برای سایر معتادین هم میتواند باشد را با هواداران خود در میان گذاشت.

طبق ادعای امینم در این پست، او 11 سال است که اعتیادش به مواد مخدر را ترک کرده و جالب است بدانید او یکی از رهبران اصلی مبارزه با مواد مخدر در آمریکا نیز محسوب می شود.

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
اشتراک
Notify of
guest
0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام کامنت ها