افزایش چشمگیر قیمت بیت‌کوین تا پایان سال ۲۰۱۹

کارشناسان نسبت‌به قیمت بیت‌کوین خوشبین هستند

پیش‌بینی کارشناسان مالی و فعال در زمینه ارزهای دیجیتال نشان می‌دهد که قیمت بیت‌کوین تا پایان سال ۲۰۱۹ به ۹ هزار دلار خواهد رسید.

 

کارشناسان نسبت به قیمت بیت‌کوین خوشبین هستند

براساس مطالعه‌ای که توسط Finder.co.au در استرالیا انجام شده است، کارشناسان بازار مالی پیش‌بینی می‌کنند که قیمت بیت‌ کوین در پایان سال جاری حدود ۷۵۰۰ تا ۹۰۰۰ دلار خواهد بود.

مدیران شرکت‌های سرمایه‌گذاری، سرمایه‌گذاران شخصی و کارشناسان فین‌تک به‌طور کلی نسبت‌به آینده قیمت بیت‌کوین خوشبین هستند، چراکه عوامل یا کاتالیزورهای متعددی ممکن است در کوتاه‌مدت به‌عنوان سوخت بازار عمل کند.

در سه ماه اول سال جاری انتظار می‌رود که پروژه ICE Bakkt بازار آینده بیت‌کوین را در ایالات متحده آمریکا راه‌اندازی کند. همچنین گفته شده است که Fidelity، کاستدی (custody) یا نگهداری رمزارزها را ارائه خواهد کرد.

فعالیت‌های موسسات مالی بزرگ در شرایطی که بازار در روند سقوط به سر می‌برد (بازار خرسی)، می‌تواند موجب افزایش اعتماد سرمایه‌گذاران در خصوص آینده این نوع دارایی شود.

کارشناسان نسبت‌به قیمت بیت‌کوین خوشبین هستند
کارشناسان نسبت‌به قیمت بیت‌کوین خوشبین هستند

بن ریچی مدیر ارشد عملیات شرکت Digital Capital قیمت بیت‌کوین برای سال ۲۰۱۹ را حدود ۹ هزار دلار پیش‌بینی می‌کند، درحالی‌که سایر کارشناسان فین‌تک حداکثر قیمت احتمالی بیت‌کوین را ۷۵۰۰ دلار اعلام می‌کنند. بیشتر کارشناسان معتقدند که در صورت افزایش قیمت، این روند به‌صورت آهسته طی خواهد شد.

اگر قیمت بیت‌کوین ظرف ده ماه آینده به‌صورت تدریجی به قیمت ۷۵۰۰ تا ۹۰۰۰ هزار دلار برسد، ممکن است برای صرافی‌های رمزارز مشکلات متعددی ایجاد کند.

در حال حاضر، صرافی‌ها در بازارهای بزرگ مانند ژاپن و کره‌جنوبی در تلاش هستند تا با کاهش حجم روزانه دادوستد بازار رمزارزها مقابله کنند. برخی از این صرافی‌ها گزارش داده‌اند که ظرف مدت کوتاهی حجم دادوستد پلتفرم آن‌ها تا حدود ۹۰ درصد کاهش داشته است.

 

با ورود موسسات و شرکت‌های بزرگ به بخش رمزارزها، مقررات و ابزارهای سرمایه‌گذاری بیشتر می‌شود، انتظار می‌رود که ورود این موسسات موجب افزایش قیمت شوند.

احساس خود را درباره این مقاله بگویید 0 نظر

افزایش چشمگیر قیمت بیت‌کوین تا پایان سال ۲۰۱۹
0 0
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.