افتتاح واحد تولید لوازم خانگی در استان البرز توسط رئیس جمهور

واحد تولید لوازم خانگی در استان البرز

افتتاح واحد تولید لوازم خانگی در استان البرز توسط رئیس جمهور به صورت ویدیو کنفرانسی صورت میگیرد.

تولید لوازم خانگی در استان البرز

به نقل از  اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، عزیز الله شهبازی، استاندار البرز در بازدید از یک واحد تولید لوازم خانگی در منطقه ویژه اقتصادی پیام گفت: اعتباری بیش از ۶۰۰ میلیارد تومان برای راه اندازی این واحد صرف شده است و در این شرایط شیوع کرونا با توجه به نیاز مردم با تعداد ۳۰۰ نفر پرسنل آموزش دیده و تولید روزانه ۵۰۰ دستگاه ماشین لباسشویی و همین مقدار نیز یخچال با فناوری‌های روز دنیا فعالیت می‌کند و مقرر شد که روز پنجشنبه این واحد به عنوان هدیه‌ای از سوی بخش خصوصی به مردم به صورت رسمی با حضور رئیس جمهور افتتاح شود.

شهبازی گفت: اکنون محصولات این واحد بیش از ۲۵ درصد نیاز بازار را تامین می‌کند و در فاز‌های بعدی خط تولید کولر گازی را نیز راه اندازی خواهد کرد.

شهبازی گفت: مشکل این واحد در خصوص تأمین برق است که امید است پس از این بازدید با پیگیری جدی برای رفع این نیاز اقدامات لازم صورت گیرد.

شهبازی گفت: سرمایه گذار بسیار پرتوان و علاقمندی در این منطقه وارد عمل شد تا در تولید لوازم خانگی در این شرایط تحریم با تنگنا‌هایی که دشمنان برای ما ایجاد کرده اند، راهگشا باشد و نیاز کشور را در کالا‌هایی که عمدتا وارداتی هم بودند، تامین کند.

مقرر شد که روز پنجشنبه این واحد بعنوان هدیه ای از سوی بخش خصوصی به مردم به صورت رسمی با حضور رییس جمهور محترم افتتاح شود.

ممکن است شما دوست داشته باشید
اشتراک
Notify of
guest
0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام کامنت ها