آموزش خرید بیت کوین با ریال

امروز قصد داریم آموزش ویدئویی خرید و فروش بیت کوین به وسیله ریال رو از صفر تا صد به شما آموزش بدیم .

این کار بسیار ساده هست اما در عین سادگی باید به موارد امنیتی در حیطه خرید و نگهداری از بیت کوین و سایر ارز های دیجیتال بشدت توجه کنید.

شما بعد از دیدن ویدئو ابتدایی و آشنایی کامل با صرافی انلاین خرید و فروش رمز ارز با کلیک بر روی دکمه ثبت نام پایین وارد سایت نوبیتکس شده و اقدام به ثبت نام میکنید .

لینک پایین به صورت ریفرای شده است و خرید و فروش های شما را با 15 درصد تخفیف در کارمزد کل که 0.2 درصد است لحاظ خواهد کرد و ما نیز به خاطر معرفی شما از نوبیتکس تخفیف میگیریم . این عدد در مبالغ بالا بشدت حائز اهمیت میباشد .

بعد از ثبت نام و مشاهده آموزش خرید بیت کوین و یا فروش بیت کوین با استفاده از ریال و یا تتر در صرافی ایرانی نوبیتکس شما باید اقدام به انجام کامل احراز هویت کنید .

روش کامل احراز هویت شما نیز در ویدئو پایین شرح داده میشود و براحتی با طی کردن مراحل گفته شده در ویدئو 4 دقیقه ای زیر میتوانید اقدام به احراز هویت کنید و سپس با خیال آسوده نسبت به خرید بیت کوین اقدام کنید :

ثبت نام و تایید سطح کاربری 1

و در ویدئو پایین آموزش احراز هویت به سطح 2 کاربری آموزش داده خواهد شد ، با ارتقا به سطح کاربری 2 تا 200 میلیون تومان به صورت روزانه امکان خرید و فروش بیت کوین را دارا هستید :

هر سوالی در رابطه با ثبت نام و روش خرید و فروش بیت کوین برای شما پیش بیاد ما در بخش کامنت های همین مطلب آماده پاسخ گویی به شما هستیم .

اشتراک
Notify of
guest
0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام کامنت ها